Jesteśmy po to, aby zająć się Twoimi sprawami

Informacje na temat COVID-19

Podczas panującej pandemii wirusa COVID-19 nasze codzienne życie przez jakiś czas ulegnie zmianie. Jednakże będziemy nieprzerwanie oferowali Panu(-i) dobrej jakości obsługę. Mimo że będzie ona tymczasowo w zmienionym formacie, zapewnimy Panu(-i) na tyle, na ile to możliwe, pełny dostęp do niezbędnych usług bankowych.

Na niniejszej stronie będą publikowane ogłoszenia w języku polskim na temat usług i dostępnych opcji. Więcej szczegółów dostępnych jest w języku islandzkim i angielskim.

W związku z zaostrzonym zakazem zgromadzeń masowych oraz w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 klienci mogą skorzystać z usług bankowych w oddziale banku wyłącznie w przypadku bardzo pilnej sprawy i jeżeli nie mogą uzyskać pomocy w inny sposób, np. w portalu samoobsługowym czy poprzez rozmowę z Centrum Obsługi Klienta pod numerem telefonu 410 4000. W celu skorzystania z usług bankowych w oddziale banku należy najpierw umówić wizytę. Wizytę można umówić na czacie lub poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mailowy landsbankinn@landsbankinn.is.

Skorzystaj z usług bankowych w telefonie oraz na Internecie

W większości przypadków nie trzeba już nawet iść do oddziału banku, aby skorzystać z usług bankowych, ponieważ większość operacji można wykonać za pomocą telefonu lub komputera, jak i skorzystać z różnego rodzaju usług. W niniejszym artykule omówiony zostanie sposób, w jaki można korzystać z usług bankowych w samym oddziale banku, jak i poprzez transakcje zbliżeniowe.

Skorzystaj z usług bankowych w telefonie oraz na Internecie


Rozwiązania i środki zaradcze dla klientów

Landsbankinn oferuje różnego rodzaju rozwiązania dla osób, które spodziewają się problemów związanych z płatnościami spowodowanych niespodziewaną sytuacją (takie jak utrata pracy czy choroba) w postaci możliwości zawieszenia spłaty rat kredytu hipotecznego. Ponadto oferujemy różne rozwiązania dla naszych klientów, którzy są podmiotami prawnymi i mają tymczasowe problemy.

Rozwiązania i środki zaradcze dla klientów